Kommende søndag (14. juni) feirer vi som tidligere år menighetens sommerfest med en utvidet kirkekaffe etter høymessen kl 11:00. Alle de forskjellige nasjonale gruppene inviteres til å bidra med et utvalg med mat fra sitt hjemland som selges til inntekt for Maikampanjen 2015.

Hver gruppe får tildelt et bord i menighetssalen der de kan tilby sine matretter. Selv om du ikke tilhører noen av de organiserte gruppene i menigheten er du selvfølgelig velkommen du også til å bidra med mat fra ditt hjemland.

Til glede for alle som kommer vil noen av gruppene også bidra med underholdning.

Maikampanjen iår går til opprustning av kjøkkenet ved menighetssalen.

Velkommen!

This coming Sunday the 14th of June the parish celebrates the coming of summer with a special celebration after the High Mass at 11:00. All the different national groups are invited to bring food indigenous to their country of origin. The food is to be sold during the church coffee. The proceeds go to the May Campaign 2015.

Each group is assigned a table in the parish hall to sell their food and if you do not belong to one of the organized parish groups you are certainly welcome to present food from your homeland.

For our communal enjoyment some of the groups will also contribute with entertainment.

All collections for this year’s May Campaign go towards a new kitchen in the parish hall.

Welcome!